MZK Chomutov s. r. o. - Kovovýroba, kovové a ocelové konstrukce, stožáry

Naše společnost MZK Chomutov s. r. o. se zabývá činností v oblastech kovovýroby, zámečnické a strojírenské výroby. Díky aktivnímu přístupu a dynamickému rozvoji firmy dokážeme dnes našim zákazníkům zajistit nejen kvalitu a profesionální přístup, ale nabídneme také kompletní řešení zakázek.

V našem portfoliu služeb a činností naleznete:

  • Výrobu kovových a ocelových konstrukcí
  • Výroba stožárů a příslušenství pro MHD
  • Výroba stožárů a příslušenství pro železniční dopravu
  • Strojírenskou a zámečnickou výrobu

Historie společnosti – od zbraní až po průmysl a stavebnictví

O prvopočátky naší firmy v roce 1994 se zasloužili současní spolumajitelé společnosti Roman Purkar a Jenny Purkarová. Původním záměrem byla výroba chladných zbraní a zbrojí pro sběratele a skupiny zabývající se historickým šermem i drobná zámečnická výroba.Tato se stala postupně hlavní pracovní náplní.

Následným založením právnického subjektu pod názvem MZK Chomutov s. r. o. v roce 2004 jsme začali rozšiřovat svou působnost právě v oblasti výroby pro průmysl. Navyšovali jsme nejen své výrobní kapacity, ale také tým lidí.

V současné době sídlíme ve vlastním objektu a zpracujeme 500 až 800 tun hutního materiálu ročně.

MZK Chomutov s .r. o. – Kovovýroba, strojírenství a stavební činnost

Během naší činnosti v oblasti kovovýroby a strojírenství jsme postupně rozšiřovali nabídku i o stavební činnost, zateplování a opláštění budov tak, abychom mohli zákazníkům vždy zajistit kompletní realizaci zakázek.

Komplexní činnost ve všech oblastech

Každou zakázku jsme schopni realizovat od návrhu nejvhodnějšího řešení, zajištění projektové a výkresové dokumentace až po samotnou realizaci, finální povrchové úpravy a montáž. Každý díl naší práce se řídí platnými normami a předpisy s ohledem na ekologii a životní prostředí.

Věříme, že pro Vás budeme spolehlivým partnerem a vy se stanete dalším spokojeným zákazníkem společnosti MZK Chomutov s. r. o.